Top 5 porad prawnych dotyczących Czarnego Piątku dla Twojej małej firmy

Właściciele firm kochają Czarny Piątek. Kupujący wychodzą w kroplach, aby zrobić zakupy na święta. Jedną rzeczą, właściciele firm lubią widzieć więcej niż ich sklepy wypełnione klientami, jest ich sprzedaż (a tym samym przychody i zyski) gwałtownie rosną. Jednakże, jeśli firma nie jest gotowa na świąteczny pośpiech, katastrofa może czaić się za rogiem.

Na szczęście mamy 5 najlepszych artykułów z FindLaw, które pomogą właścicielom firm przetrwać świąteczną gorączkę zakupów.

1. Wskazówki, jak przygotować swój biznes internetowy na Black Friday i Cyber Monday

Ponieważ prawie każdy biznes detaliczny musi być obecny w Internecie, by móc konkurować na dzisiejszym rynku, przygotowanie do sezonu świątecznych zakupów oznacza upewnienie się, że Twój sklep internetowy jest gotowy. Kiedy strona zostanie przeciążona, lub co gorsza, zhakowana, musisz mieć plan, aby odzyskać i cyfrowo uruchomić ASAP, ponieważ przestoje równają się utraconym możliwościom sprzedaży.

2. 10 wskazówek, jak uniknąć szamotaniny w Czarny Piątek

Czarny Piątek zyskał paskudną reputację w wyniku dosłownej walki kupujących o oferty i deptania się nawzajem, aby być pierwszym w sklepie. Jeśli nie jesteś gotowy na tłumy, możesz narazić się na poważną odpowiedzialność, która zniszczy wszystkie zyski z sezonu świątecznych zakupów.

3. Legalne zmuszanie pracowników do pracy w święta?

O ile pracownik nie poprosił o czas wolny w ramach religijnego dostosowania, jest to całkowicie legalne dla prywatnych pracodawców, aby zmusić swoich pracowników do pracy w święta. Dodatkowo, o ile nie jest to w umowie o pracę, lub polityki firmy, nie ma wymogu dodatkowego wynagrodzenia za wakacje, inne niż to, co jest normalnie wymagane, jeśli pracownik pracuje w nadgodzinach.

4. Jest sezon na reklamy wakacyjne Porady

Reklamy wakacyjne mogą często napędzać przychody firmy przez dach. Jednak reklama może być wypełniona pułapkami prawnymi, które mogą skutkować grzywnami, karami, a nawet pozwami sądowymi.

5. Prawny przewodnik właściciela firmy do wakacji

Jeśli uważasz, że Twoja firma jest gotowa do wyjazdu na wakacje, przeglądając ten krótki przewodnik prawny wakacje dla właścicieli firm może przypomnieć o czymś ważnym, co może brakowało. Po tym wszystkim, jak gospodarzem uroczystości wakacyjnych dla przyjaciół i rodziny, prowadzenie firmy w czasie wakacji jest wypełniona niezliczonych ruchomych części. Poświęcenie chwili, aby upewnić się, że wszystkie części są w porządku, może po prostu uratować firmę od wakacyjnej katastrofy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *